גנן בחולון

יש לכם דירה בחולון עם שטח חיצוני ואתם רוצים להפוך אותה לעוד יותר יפה ומעוצבת? אם כך, הגעתם למקום הנכון! אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לתת לכם שירות של הקמת גינה בביתכם הפרטי בחולון, שכן לנו יש את כל הניסיון הדרוש בתחום הזה. את העסק שלנו, מתי נברו שירותי גינון, הקמנו כבר לפני למעלה מעשר שנים, כך שלא חסר לנו ניסיון ונשמח לעזור לכם להגשים חלום.

 

תכנון הגינה

אם יש משהו שיוכל להשפיע על השאלה איך הגינה שלכם תיראה בסופו של דבר, זו השאלה האם תתכננו אותה כמו שצריך. אין כל טעם להתחיל להקים גינה לפני שמתכננים אותה, וכדאי לדעת שכבר בשלב הזה אנשי המקצוע המומחים שלנו ישמחו לתת לכם שירות. אנחנו ניקח בחשבון נתונים כמו:

  • תנאי הקרקע
  • התקציב שלכם
  • הפרחים האהובים עליכם ביותר
  • גודל הגינה והחלוקה שלה לאזורים שונים

התכנון יעשה כמובן ביחד איתכם, הלקוחות, שכן המטרה היחידה היא שתצאו מרוצים מהתוצאה הסופית. גינה יפה, מתכוננת ומושקעת היא כזאת שניתן יהיה ליהנות ממנה לאורך שנים. אתם תראו שככל שהגינה שלכם תהייה מושקעת יותר כך תבלו בה יותר וכך היא תהפוך להיות חלק יותר אינטגראלי מהחים שלכם, וזה כדאי.

 

כמה זמן זה לוקח?

לכל גנן באזור חולון יש לוחות זמנים אחרים ואתם יכולים להיות בטוחים שלא כל אחד אכן יוכל לעמוד בלו״ז שעליו הוא מתחייב. איתנו לעומת זאת תהיו בטוחים שנסיים הכול בזמן שכן חלק מהמטרות שלנו זה לעמוד בלוחות הזמנים.