גנן בראשון לציון

אם אחרי שנים שבהן חלמתם על כך שתהייה לכם גינה יפה ומטופחת היום אתם רוצים לעשות הכול כדי להגשים את החלום הזה, הגעתם למקום הנכון. הבית הפרטי שלכם נמצא בראשון לציון ואתם רוצים שהגינה שלו תהייה כמה שיותר מעוצבת ויפה? אם כך, מתי נברו שירותי גינון זו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות! את החברה שלנו הקמנו לפני יותר מעשר שנים ולמתי נברו, מנהל העסק, יש ניסיון של יותר מ25 שנה בתחום.

 

מה השירות שלנו יכול לכלול?

לכל אחד מהלקוחות שפונים אלינו יש דרישות אחרות לגבי הגינה ואיך הוא רוצה שהיא תיראה בסופו של דבר. לכן חשוב לדעת שאצלנו ניתן לקבל את כל השירות שיהפוך את הגינה ליפה יותר, בין אם זה שירות של:

  • התקנת תאורה בגינה
  • תכנון גינה ועיצובה
  • שיפור גינה קיימת וכדומה

אצלנו אנשי הצוות עוסקים בתחום כבר שנים והם כאן כדי לעזור לכם, אז למה אתם מחכים? אין כל סיבה שבגללה אתם צריכים לדחות את החלום להקמת הגינה שתמיד רציתם כי אתם תראו שברגע שתהייה לכם גינה יפה תיהנו ממנה הרבה יותר.

גנן בראשון לציון

 

איך בוחרים את הצמחים?

אם יש משימה חשובה באמת שבה הצוות המקצועי שלנו יוכל לעזור לכם, זו המשימה של בחירת הצמחים המתאימים. יש לא מעט אפשרויות של צמחייה ויש לבחור אותה בהתאמה לתנאי הקרקע, המקום, רצון הלקוח והתקציב. לכן חשוב להתייעץ תחילה עם המומחים בתחום ואנחנו נשמח ללוות אתכם בכל התהליך הזה עד שהגינה שלכם תקום.